Матеріал модуля  призначений для вчителів музичного мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів - слухачів курсів підвищення кваліфікації. У ньому розкриваються принципи cтановлення хорової культури України, обговорюються та надаються настанови з питань розвитку дитячого співу у контексті хорової культури України, формування вокально-хорових навичок у молодших школярів.

Автор-укладач: О.Харченко

Матеріал модуля  призначений для вчителів музичного мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів – слухачів курсів підвищення кваліфікації. У ньому розкриваються принципи, логіка процесу проектування, його зміст та структура, сучасне бачення методу проектів у контексті компетентнісно спрямованої освіти, що потребує виходу за межі стереотипного сприйняття навчально-виховного процесу.

Матеріал модуля  знайомить вчителів музичного мистецтва,  слухачів курсів підвищення кваліфікації з методикою творчого виховання учнів середніх закладів освіти. У ньому розкриваються теоретичні та педагогічні основи розвитку музично-творчих здібностей; визначаються й обгрунтовуються основні показники  та умови,  що сприяють ефективності формування творчих здібностей учнів  у процесі музичної діяльності; пропонується методика застосування творчих  форм в тій частині роботи, яка передбачає музичну творчість школярів.

Пропустити Навігація